Умови повернення Ви, згідно із законодавством “Про захист прав споживачів”, можете повернути належний товар протягом 5 днів з моменту отримання посилки із замовленням. Натискаючи кнопку купити ви погоджуєтесь це.

Інтернет магазин продає одяг – той, що представлений на фото та відео. Для допомоги в підборі розміру ви можете звернутися до чатів на сайті та обговорити потрібний розмір, попросити виміри виробу. Довжину штанів та рукава, довжину та ширину виробу та. т.д.

Важливо! Утримайтеся від замовлення невідповідних розмірів і фасонів. Фасон видно на фото! Утримайтеся від замовлення, якщо вам не підходить термін доставки!

Ми маленький магазин, товарів виготовляються мало. Робіть замовлення, будь ласка, уважно. Нам дуже важливо, щоб покупець залишився задоволеним.

Якщо ви замовили Товар по повній оплаті – щоб повернути – повідомить менеджера відразу – відправити протягом 1-3 днів.

Обробка заявки на повернення та відшкодування вартості товару відбувається на протязі 3 робочих днів, з моменту отримання посилки з повернутим товаром. Повернення коштів на картку клієнта.
Для повернення надіслати заявку на пошту магазину або в один з чатів на сайті.

Надсилання повернення відбувається виключно Новою поштою. Доставка повернення оплачується відправником під час відправлення. Не варто надсилати посилки з післяплатою. Такі відправлення не забиратимуться.

Не сплачені за доставку посилки кур’єр не забирає. Після відправки надішліть ТТН менеджеру, якому повідомили про повернення і номер картки для повернення коштів.

Товар приймаються на повернення лише за умови збереження товарного вигляду:

• наявність бірок

• відсутність слідів носіння

відсутність запаху

відсутність забруднень

Якщо ви забрали товар з пошти – значить він оглянутий вами та дефектів не було. Якщо такі є, то складаєте акт поштою.