Прати речі з натуральної вовни, мохеру, альпаки, мериноса, ангори, бебі яку і кашеміру потрібно руками. Ручне прання забезпечить дбайливий і ніжний догляд.

Температура води 30 градусів. У воді розчиніть мийний засіб, не збиваючи піну, (це запобігає сплутуванню ворсин мохеру або альпаки) мийний засіб для прання вовняних речей, можна використовувати шампунь. Засоби для прання вовни з мас маркету не дуже підходять для підтримання краси зовнішнього вигляду виробів з вовни. Шампунь, на наш погляд, кращий.

Нехай піна осяде, перш ніж занурювати у воду вовняний виріб.

Річ не терти, легкими рухами поводити у воді.

Віджати руками і приступити до полоскання.

Важливо! Під час полоскання температура води має бути такою самою, як і під час прання 30-35 градусів. Якщо вода відчутно відрізнятиметься, виріб може “сісти і збити ворс пухнастої пряжі”. Полоскати варто кілька разів, 2-3 щоб уся піна вимилася з волокон.

У першу воду можна додати у воду бальзам для волосся, це додасть виробу м’якості, доглянутості та блиску.

Після полоскання шерсть викручувати і розтягувати не можна. Потрібно трохи віджати виріб над тазиком або ванною, щоб стекла вода. Покласти на рушник. Після того як зайву воду забере рушник, розкласти на широкий рушник, або простирадло надати форму і залишити до висихання горизонтально.